Kasety do drzwi - Kicka panele i drzwi

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kasety do drzwi

Drzwi

Rozwój miast i budownictwa mieszkaniowego wpłynął na zainteresowanie systemami przesuwnymi ze względu na ich funkcjonalność oraz oszczędność powierzchni użytkowej. Współczesne systemy przesuwne znajdują szerokie zastosowanie w pomieszczeniach o małej powierzchni (łazienki, pralnie, schowki, spiżarki) jak i zarówno na dużych powierzchniach stwarzając ciągłość przestrzeni czyniąc wnętrze obszernym i przejrzystym. Zastosowanie systemu przesuwnego rozwiązuje problem martwej i niezagospodarowanej strefy, która powstaje przy każdorazowym otwieraniu i zamykaniu drzwi rozwiernych. Tworzy otoczenie bardziej przyjaznym, funkcjonalnym i wolnym od jakichkolwiek barier.

System obsługujący jedno skrzydło drzwiowe, idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Kieszeń kasety do ściany gips-karton jest systemem uniwersalnym-możliwość dostosowania grubości kasety do istniejących profili U oraz C w trakcie montażu. Kaseta o grubości 100 mm dostosowana jest do profili U 75 oraz C75 Natomiast kaseta o grubości 125 mm dostosowana jest do profili U 100 oraz C 100 . Kasety niestandardowe maksymalnie do drzwi o szer. 1540 mm i wys. 2700 mm. Kasety do ściany murowanej dostosowane są do grubości ścian 100, 125 lub 150 mm.

System obsługujący dwa skrzydła drzwiowe chowające się do dwóch przeciwległych kaset. Kieszeń kasety do ściany gips-karton jest systemem uniwersalnym-możliwość dostosowania grubości kasety do istniejących profili U oraz C w trakcie montażu. Kaseta o grubości 100 mm dostosowana jest do profili U 75 oraz C75- maksymalna grubość drzwi 40 mm. Natomiast kaseta o grubości 125mm dostosowana jest do profili U 100 oraz C 100 - maksymalna grubość drzwi 73 mm. Kasety do ściany murowanej dostosowane są do grubości ścian 100, 125 lub 150 mm.

W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na stronę producenta http://www.eclisse.pl/lub do naszego salonu paneli i drzwi. Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres biuro@kicka.pl Postaramy się w jak najszybszym czasie dokonać wyceny i udzielić wszelkich fachowych informacji.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego