Farby/Tynki - Kicka panele i drzwi

Idź do spisu treści

Menu główne:

Farby/Tynki

Preparaty gruntujące. Grunt Murano wchodzi w skład skład systemu Stiuk Wenecki i Glinka Wenecka, jako finalne przygotowanie podłoża do nałożenia pierwszej warstwy Stiuku Weneckiego. Grunt Murano ogranicza chłonność podłoża, tworzy zwartą czepną i lekko porowatą powierzchnie gotową do pokrycia Stiukiem Weneckim / Glinką Wenecką.  

Lakiery.Transparentny preparat koloryzujący do barwienia powierzchni pokrytych Starym Tynkiem, Farbą ścienną  lub Tapetą Natryskową Gotele. Nadaje ścianom i sufitom niepowtarzalny metaliczny połysk. Jest w pełni zmywalny.

Woski. Preparat koloryzujący powierzchnie pokryte Starym Tynkiem, występuje   w 8 podstawowych kolorach oraz bezbarwnym w pełni transparentnym. Preparat nadaje ścianom antyczny wygląd oraz aksamitność w dotyku, jednocześnie chroniąc powierzchnie przed kurzem i zabrudzeniem.

Stary tynk Mineralny, cienkowarstwowy tynk strukturalny, przeznaczony do aplikacji pacąstalową,  bądź plastikową. Produkt oparty o wypełniacz mineralny wzbogacony celulozą. Tynk charakteryzujący sie dużą elastycznością, nawet w przypadku silnych naprężeń ścian budynku.

Stiuk wenecki mineralny jest przeznaczony do dekoracji ścian, sufitów. Za pomocą Stiuku Weneckiego, możemy stworzyć na dekorowanej powierzchni charakterystyczną dla marmuru idealnie gładką, szklistą powłokę, zachowując efekt głębi poszczególnych warstw oraz typowe dla marmuru żyłki oddzielające kolejne płaszczyzny.

Glinka wenecka jest przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów. Za pomocą Glinki Weneckiej, możemy stworzyć na dekorowanej powierzchni matową powłokę o charakterystycznych przetarciach, imitujących ściany południa.

Trawertyn to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych, pyłumarmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętego trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturęw formie naturalnych ubytków i wżerów.

Brokat to bezbarwny, półmatowy lakier z drobinami kolorowego brokatu, służący do dekoracji i zabezpieczania malowanych powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Produkt akrylowy w postaci płynnego koncentratu, z dodatkiem drobin brokatu.Bezbarwny, półmatowy.

przykładowa glinka wenecka

Przykładowy trawertyn

Przykładowy stary tynk

Przykładowy brokat

Zapraszamy do siedziby sklepu w celu zapoznania się z pełną ofertą, lub na strony producentów:
http://www.gotele.pl/
http://www.studiodekoral.pl/
http://www.atlas.com.pl/

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego