Deska podłogowa - Kicka panele i drzwi

Idź do spisu treści

Menu główne:

Deska podłogowa

 

Podłogi drewniane są od lat uznawane za najlepsze i najzdrowsze dla ludzi. Dlaczego?
-Drewno "oddycha", dzięki czemu reguluje mikroklimat domów i mieszkań
-Absorbuje wilgotność i oddaje ją z powrotem, gdy powietrze staje się bardziej suche
-Jonizuje powietrze, nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu.
-Ogranicza obecność roztoczy - najpopularniejszego domowego alergenu
-Zapewnia izolację termiczną pomieszczenia odczuwaną jako "ciepła podłoga"
-Gwarantuje izolację akustyczną - tłumienie hałasu
Chcąc dodatkowo wykorzystać zalety zdrowotne drewna w domu, można ułożyć podłogi z olejowanej deski
. Ten sposób konserwacji wspomaga naturalne właściwości drewna, a dodatkowo daje lekko wyczuwalny w pomieszczeniu przyjemny zapach świeżego drewna. Ale oprócz zalet samego surowca, przy wyborze podłogi warto też zwrócić uwagę na takie sprawy, jak rodzaj podłogi, sposób montażu, gwarancja czy marka producenta.
W naszej firmie posiadamy podłogi z desek trójwarstwowych, litych, a także bambusa. Wszystkie produkty są najwyższej jakości renomowanych firm. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do siedziby sklepu lub na strony producentów:
http://www.barlinek.com.pl/
http://www.globalwood.pl/
http://www.everhome.pl/
Zapraszamy do kontaktu z nami postaramy się wybrać najlepszy dla Państwa produkt. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z chęcią odpowiemy na każde pytania, dokonamy pomiaru oraz wyceny. biuro@kicka.pl

Deska lita lakierowana- dąb
Drewno dębowe jest najstarszym oraz jednym z najbardziej popularnych gatunków drewna wykorzystywanych do wystroju wnętrz. Jest gatunkiem długowiecznym, żyje ponad 700 lat. Ze względu na okazałe rozmiary jakie osiąga sprawia majestatyczne wrażanie i dlatego odgrywa istotną rolę w symbolice wielu kultur.
Lakier półmatowy to doskonałe narzędzie pięknie ukazujące specyfikę faktury drewna a poprzez wykorzystanie potencjału połysku podkreśla zarazem głębie jego naturalnej barwy. Zastosowanie tego typu wykończenia gwarantuje długą żywotność naturalnej podłogi drewnianej.

Deska lita lakierowana- jesion
Drewno jesionowe stanowi inspirację zarówno dla artystów jak i projektantów i dekoratorów wnętrz. Ze względu na różnorodność odcieni i wzorów jest niezwykle dekoracyjnym elementem wystroju. Jego wyraziście zaznaczone słoje w połączeniu z charakterystyczną jasną barwą nadają im elegancki charakter.
Lakier półmatowy nadaje gładkość, a jednocześnie pozwala  ukazać w naszym wnętrzu   specyfikę faktury drewna. Lakierowana  powierzchni podłogi to perfekcyjne połączenie naturalności materiału z długowiecznością i ochroną drewna przed zanieczyszczeniem i obciążeniami mechanicznymi.

Deska lita olejowana -dąb
Podłoga dębowa charakteryzuje się niezwykłą trwałością, a jej unikalny kolor oraz oryginalne usłojenie stanowią idealne dopełnienie każdego wnętrza. Podłoga dębowa może ulec lekkiemu przyciemnieniu pod wpływem działania promieni słonecznych, co dodatkowo wydobędzie jej majesatetyczne piękno.Olej naturalny to dotyk natury we wnętrzu naszego wspólnego domu. Nadaje on strukturze drewna naturalną głęboką fakturę i uwidacznia szczegóły ziarnistości powierzchni podłogi. Podłogi pokryte olejem naturalnym są łatwe w utrzymaniu, aczkolwiek należy pamiętać o tym, iż wymagają innej pielęgnacji,  aniżeli podłogi lakierowane.

Deska lita olejowana - jesion
Podłogi jesionowe cenimy przede wszystkim  za ich trwałość, elastyczność i odporność na zamiany wilgotności. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób dla których ważny jest zarówno bliski kontakt z naturą, jak i właściwości estetyczne i użytkowe drewna. Ten w 100 % naturalny element naszego wnętrza jest dodatkowym izolatorem podłoża, a jednocześnie dzięki swej naturalnej budowie reguluje mikroklimat wnętrza.Użycie oleju naturalnego pozwala nadać podłodze drewnianej wrażenie surowego drewna. Miękka i ciepła naturalna powierzchnia jest niebywale miła dla naszych stóp.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego