Daszki/Pleksa - Kicka panele i drzwi

Idź do spisu treści

Menu główne:

Daszki/Pleksa

Szkło bezpieczne wzorzyste na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od naturalnego szkła, chociaż wykonane jest z tworzywa sztucznego. Znakomicie nadaje się do szklenia drzwi, mebli, do budowy kabin prysznicowych, ścianek działowych, osłon świetlnych, sufitów podwieszanych, balustrad, tablic reklamowych.

Poliwęglan komorowy charakteryzuje się wytrzymałością z doskonałą izolacyjnością termiczną i niewielką wagą. Poliwęglan komorowy ma zastosowanie m. in. do przejrzystych ekranów akustycznych oraz w budownictwie indywidualnym do tarasowych pokryć dachowych, markiz, ścianek działowych, oranżerii, ogrodów zimowych a także jako wypełnienie balustrad balkonów i klatek schodowych.

Płyty profilowane z PET  odporne na kulki gradu o średnicy do 20mm spadające z prędkością 10m/s, temperatura użytkowania od -40ºC do +65ºC. Płyty przeznaczone są do wykonywania zadaszeń werand, altanek, wiat, tarasów, szklarni, ogrodów zimowych, świetlików, itp.Płyty faliste i trapezowe są łatwe w zastosowaniu, wykazują wysoką odporność na działanie licznej grupy substancji chemicznych i czynników atmosferycznych. Ponadto płyty te posiadają wysoki stopień przepuszczalności światła i przejrzystości oraz dobre właściwości termiczne.

Tworzywo sztuczne pleksa, dzięki swym własnościom jest  materiałem zastępującym szkło naturalne. Przeznaczone jest do stosowania wewnątrz budynków z uwagi na fakt, iż nie jest odporne na promienie UV. Szkło antyrefleksyjne z polistyrenu najczęściej używane jest do:oprawy fotografii, oprawy dyplomów, oprawy antyram, szklenia obrazów, szklenia szyldów reklamowych wewnątrz budynków.

Oferujemy Państwu zadaszenia nad drzwi wejściowe wykonane z materiałów wysokiej jakości, takich jak aluminium malowane proszkowo, płyty poliwęglanowe, płyty akrylowe. Są to lekkie zadaszenia przygotowane do samodzielnego montażu bez potrzeby użycia dodatkowych podpór pośrednich. Elementem dodatkowym zadaszenia jest ścianka boczna, wykonana z tych samych materiałów, co daszek. Możliwość montażu ścianki po lewej lub prawej stronie pozwala klientowi dostosować konstrukcję zadaszenia do indywidualnych warunków przestrzennych.

Zapraszamy do naszego sklepu w celu zapoznania się z pełną ofertą, lub odwiedzenia strony producenta http://www.robelit.pl/

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego